افتتاح نسخه آزمایشی سایت گرشا

افتتاح سایت گرشا به عنوان اولین سایت ارائه دهنده آموزش آنلاین دیجیتال مارکتینگ در کشور
افتتاح نسخه آزمایشی سایت گرشاReviewed by احسان خواجوی on Nov 11Rating: 5.0

پس از شش ماه تلاش بی وقفه جهت نگارش سرفصل آموزشی دوره دیجیتال مارکتینگ و حدود یک ماه، طراحی سایت گرشا ، امروز سایت آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا به صورت آزمایشی راه اندازی شد.

این وبسایت، با هدف ارائه سیستم آموزش آنلاین (LMS) در حوزه دیجیتال مارکتینگ در تلاش است که تا ضعف و خلاء وجود دوره های آموزشی مربوطه را در کشور پر کند.

آموزشهای ارائه شده در سایت گرشا بر خلاف سایر وبسایتها و آموزشگاهها، از مباحث تئوری، کلی گویی و مطالب ترجمه و غیر بومی استفاده نکرده و مباحث خود را با نگاه متمرکز به فضای کسب و کارهای اینترنتی ایران ارائه نموده است.

مدرس دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ احسان خواجوی می باشد که از کارشناسان خبره دیجیتال مارکتینگ کشور بوده و پیش از این نیز سایت آراتیس را به عنوان اولین رسانه تحلیلگر استارتاپهای ایرانی راه اندازی کرده است.

در نسخه فعلی سایت گرشا، شرکت کنندگان در دوره ها می توانند پس از ثبت نام در دوره دلخواه خود، محتوای آموزشی را به صورت متن و عکس در وبسایت مشاهده نمایند.

همچنین کاربران گرشا می توانند سوالات و نظرات خود را در گروه های تحصصی هر دوره یا انجمن های گفت و گو نیز مطرح کرده تا توسط مدرس دوره به آنها پاسخ داده شود.

امید است سایت گرشا به کمک نظرات و پیشنهادات کاربران عزیز به زودی به نسخه نهایی خود ارتقا پیدا کند و خدمات آنلاین خود را در حالتی ایده آل عرضه نماید.

*به زودی امکانات و بخشهای سایت گرشا به روزرسانی شده و ارتقا خواهد یافت تا کاربران بتوانند با سهولت بیشتری از وبسایت استفاده نمایند.

۰۵/۰۹/۱۳۹۵

۰ پاسخ به "افتتاح نسخه آزمایشی سایت گرشا"

ارسال یک پیغام

جدیدترین دانشجویان گرشا

تمامی حقوق برای آکادمی گرشا محفوظ است.
X
مرکز دیجیتال مارکتینگ ایرانی
به دیجیتال مارکتینگ علاقه دارید؟!
گرشا برای اعضای خبرنامه خود مطالب آموزشی دیجیتال مارکتینگ ارسال می کند؛ این مطالب را در ایمیل خود مطالعه کنید
*رضایت شما اعتبار ماست.اسپم نمی فرستیم
OR
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Vel eros amet amet mauris a habitasse scel erisque? Vel urna dis et, placerat phasellus, diam in! Placerat nec facilisis, tortor tristique. Arcu placerat sagittis, velit lorem scelerisque egestas placerat.
{subscription-facebook}
{subscription-google}