بررسی انواع مختلف بنرهای تبلیغات اینترنتی

بررسی انواع مختلف بنرهای تبلیغات اینترنتیReviewed by احسان خواجوی on Oct 7Rating: 5.0

امروزه مصرف‌کنندگان به تبلیغات اینترنتی بیشتر از دیگر انواع تبلیغات توجه نشان می‌دهند. بنا به نتایج یک تحقیق ۷۲٪ مصرف‌کنندگان باور دارند که تبلیغات ویدئویی اینترنتی مثل آگهی‌های تلویزیونی و حتی بهتر از آنها هستند. با این حال انواع مختلف تبلیغات اینترنتی وجود دارد که در این مقاله، به بررسی انواع بنرهای تبلیغات اینترنتی می پردازیم.

کدامیک موثرند؟ و کدامیک می‌توانند به کسب و کار شما کمک کنند؟

بنرهای تبلیغاتی ثابت

اینها بنرهایی هستند که درون صفحات وب ثابت هستند. یک بنر ثابت که روی آن یک شعار و توضیحات مشخص درج شده است.

یک موسسه بازاریابی به مدت یکسال به بررسی این موضوع پرداخته و به این نتیجه رسیده که تبلیغات بنری ثابت در تقریباً همه کمپین‌های تبلیغاتی بهتر از بنرهای انیمیشنی و متحرک عمل کرده‌اند.

آنها نتیجه گرفته‌اند که علت این برتری به خاطر آن است که در بنرهای تبلیغاتی ثابت مخاطب به سرعت لوگوی برند را تشخیص می‌دهد اما در بنرهای انیمیشنی که مجموعه‌ای از تصاویر متحرک هستند تشخیص این موضوع سخت‌تر بوده و ارتباط لازم با برند برقرار نمی‌شود.

تبلیغات بنری تعاملی

این نوع از تبلیغات به صورت بازخوردهای مشتریان، اپلیکیشن‌های موبایل و قسمت نظرات مطالب ظاهر می‌شوند؛ هرچند مشکلاتی نیز دارند.

گرچه راه اندازی آنها ساده است اما نظارت بر آنها نیازمند صرف هزینه خواهد بود؛ باید محتوای جدیدی خلق نمود که مخاطل را با خود درگیر کند.

بنرهای تبلیغاتی تعاملی در نقش یک مشاور برای کاربر ظاهر می شوند. در ابتدا مخاطب باید به سوال درج شده روی بنر پاسخ داده و سپس به صفحه فرودی مشخص هدایت می شود.

در آنجا نیز سوالات دیگری به وی ارائه خواهد شد تا در نهایت، محصولاتی متناسب با پاسخهای کاربر به او نمایش داده شود.

بنرهای تبلیغاتی انیمیشنی(متحرک)

این بنرهای تبلیغاتی که به صورت فایل‌های فلش و (GIF) عرضه می‌شوند زمان تولید بیشتری را به خود اختصاص می‌دهند اما ارزش هزینه‌ای را که می‌کنید، دارند.

این نوع تبلیغات اجازه می‌دهد تا به مدت  حداکثر ۳۰ ثانیه با مخاطب خود ارتباط برقرار کنید و از طرفی نسبت به بنرهای ثابت برای ارائه تبلیغات، آزادی عملی بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهد.


کلیک کنید: مشاهده دوره آنلاین آموزش تبلیغات اینترنتی 

۲ پاسخ به "بررسی انواع مختلف بنرهای تبلیغات اینترنتی"

ارسال یک پیغام

جدیدترین دانشجویان گرشا

تمامی حقوق برای آکادمی گرشا محفوظ است.
X
مرکز دیجیتال مارکتینگ ایرانی
به دیجیتال مارکتینگ علاقه دارید؟!
گرشا برای اعضای خبرنامه خود مطالب آموزشی دیجیتال مارکتینگ ارسال می کند؛ این مطالب را در ایمیل خود مطالعه کنید
*رضایت شما اعتبار ماست.اسپم نمی فرستیم
OR
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Vel eros amet amet mauris a habitasse scel erisque? Vel urna dis et, placerat phasellus, diam in! Placerat nec facilisis, tortor tristique. Arcu placerat sagittis, velit lorem scelerisque egestas placerat.
{subscription-facebook}
{subscription-google}