اینفوگرافیکی از ۷ ترند دیجیتال‌ مارکتینگ جهان در سال ۲۰۱۹

تقریباً دو ماهی از سال جدید میلادی می‎گذرد و بدون شک شما نیز با طیف وسیعی از پیش‌بینی‎ها و پست‌های تجزیه‌ و‌ تحلیل که مسیر بازاریابی دیجیتالی را مشخص می‏ کنند، روبه‌رو شده‌اید.

اینفوگرافیکی که در این پست برای شما انتخاب و ترجمه شده تیم Venngage ارائه کرده است که به‌ طور خاص روی محتوای بصری تمرکز کرده است.

درست است که بسیاری از این روندها تا حد زیادی با یافته‌‌های قبلی مشابه است، اما آن‎ها می‌توانند به‌خوبی المان‎هایی را به شما یادآوری کنند که باید در فرایند محتوای خود به آن‎ها توجه کنید.

هفت روند دیجیتال‌ مارکتینگ که برای سال ۲۰۱۹ در نظر گرفته شده در زیر آورده شده‌ است. جای هیچ تعجبی نیست که همۀ این روندها در توییتر و فیس‌ بوک – به عنوان دو شبکه اجتماعی برتر در حوزه دیجیتال مارکتینگ – وجود دارند.

هریک از این روندهای دیجیتال‌ مارکتینگ چالش‏های مربوط به خود را داشته و هر کدام در سه مرحله‌ سنجیده می‌ شوند:

  • بازاریابی محتوایی
  • بازاریابی محتوایی بصری
  • بازاریابی محتوایی تعاملی بصری

شما باید به‌عنوان دیجیتال‌ مارکتر هر سه مورد این روندهای باارزش را بشناسید و در کسب‌ و کار خود از آن‎ها استفاده کنید.

دیجیتال مارکتینگ در سال ۲۰۱۹: تغییر از طریق گفت‌ و گو

با کمک سه مرحلۀ بازاریابی محتوایی، بازاریابی محتوایی بصری و بازاریابی محتوایی تعاملی بصری، به هفت روند دیجیتال‌ مارکتینگ پی بردیم که باید در سال ۲۰۱۹ به آن‌ها توجه بیشتری داشته باشیم.

بازاریابی، تغییر از طریق گفت‌وگوست. دیگر صحبت از برندها نیست و در عوض، شما باید به آنچه در حال حاضر جهان دربارۀ آن صحبت می‌کند، گوش دهید. بازاریابی محتوایی بصری و بازاریابی محتوایی تعاملی این قابلیت را دارند که از طریق گفت‌وگو مخاطبانشان را به‌خوبی جذب کنند.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که بازاریابی محتوایی، سالها به عنوان یکی از برترین ترندهای دیجیتال مارکتینگ و البته اثربخش ترین آنها انتخاب و معرفی می شود و امسال نیز باید تمرکز و توجه بیشتری به آن معطوف گردد.

منبع: socialmediatoday

ترندهای دیجیتال مارکتینگ

بد بود!بد نبود!خوب بود!خوشم اومد!عالی بود! 5٫00 امتیاز از 2 رای
Loading...

من علاقۀ بسیاری به تولید محتوای کاربردی، ارزشمند و تأثیرگذار دارم. محتواهایی که بتوانند مخاطبان را شگفت‌زده و مشتاق کنند. حوزۀ مورد علاقۀ من برای تولید محتوا حوزۀ تکنولوژی، فناوری اطلاعات و بازاریابی محتوا است.

ورود به کانال

تعداد افرادی که دانش روز دیجیتال مارکتینگ را می خواهند

۸۰۹

از قافله عقب نمانید! جدیدترین مقالات، دوره ها و اخبار سایت

ساعت 10:30 ایمیلهای ما را دریافت خواهید کرد

مقاله های مرتبط :

دوره های آموزشی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *