میانگین نرخ تبدیل صفحات فرود در جذب لید

چکیده مقاله : در این مقاله میانگین نرخ تبدیل صفحه فرود کسب و کارهای اینترنتی در جذب لید بر اساس داده های معتبر جهانی ارائه شده که می توانید با کسب و کار اینترنتی خود مقایسه کنید.

در این مقاله داده هایی از نرخ تبدیل کسب و کارهای B2B و کسب و کارهای حقوقی، خدمات سلامتی، آموزشی، مسافرتی و … به صورت بنچ مارکت ارائه شده است.

سوالاتی نظیر ” میانگین نرخ تبدیل چند است؟” و یا ” بهترین نرخ تبدیل چقدر است؟” و حتی این پرسش که ” آیا نرخ تبدیل فعلی ما مناسب است؟” سوالات معمولی است که همواره دیجیتال مارکترها را هنگام بررسی نرخ تبدیل درگیر خود می کند.

آنچه به پاسخ این پرسش ها کمک می کند دسترسی به آمارهایی پیرامون نرخ تبدیل می باشد تا افرادی که در زمینه بهینه سازی نرخ تبدیل یا CRO:conversion rate optimization تمرکز و توجه زیادی دارند بتوانند مسیر این بهینه سازی را بهتر هدایت کنند.

اگر برای کسب و کارهای اینترنتی کار می کنید خبر خوب آنکه آمارهای مربوط به میانگین نرخ تبدیل کسب و کارهای این حوزه منتشر شده و در دسترس شماست.

اگر برای کسب و کارهای B2B و یا سایر حوزه ها نظیر خدمات مسافرتی، درمانی و برخی دیگر کار می کنید این داده ها می تواند منبع ارزشمندی برای شما تلقی شود.

این آمارها توسط موسسه Unbounce منتشر شده و نرخ تبدیل لیدها را در حوزه های کسب و کاری مختلف بر اساس داده های معتبر و گزارش شده از کسب و کارها تهیه و منتشر شده است(برای مشاهده تصویر در سایز اصلی روی آن کلیک کنید).

میانگین نرخ تبدیل صفحه فرود

نمودارها طیف وسیع و متغیری از نرخ تبدیل در کسب و کارهای مختلف را نمایش می دهد. لذا بهترین کار، مقایسه نرخ تبدیل کسب و کار شما با داده های این تصویر و در بازه میانگین ۲٫۸ درصد تا ۶ درصد می باشد.

در تصویر بالا، اعداد سفید رنگ نرخ تبدیل معمول در هر حوزه و رنگ های تیره، بهترین نرخ تبدیل را نمایش می دهد.

به عنوان مثال، در کسب و کارهای اینترنتی حوزه سفر، نرخ تبدیل معمول ۵ درصد و بهترین نرخ تبدیل کسب شده ۲۵٫۱ درصد می باشد.

در مثالی دیگر، کسب و کارهای اینترنتی حوزه املاک، نرخ تبدیل میانگین، ۲٫۸ درصد و بیشترین نرخ تبدیل کسب شده ۱۱٫۲ درصد می باشد.

گرچه ممکن است کسب و کار فعلی شما شامل این لیست نباشد اما باز هم می توان حدودی از نرخ تبدیل در کمپین های مختلف دیجیتال را دریافت.

در این گزارش، ۷۴۵۵۱۴۲۱ بازدیدکننده و ۶۴۲۸۴ لید در صفحات فرود ساخته شده در پلتفرم Unbounce مورد بررسی قرار گرفتند.

بد بود!بد نبود!خوب بود!خوشم اومد!عالی بود! 5٫00 امتیاز از 1 رای
Loading...

مدیر اجرایی دیجیتال مارکتینگ و بنیانگذار آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا | مدرس دوره ستارگان دیجیتال مارکتینگ ایران

ورود به کانال

تعداد افرادی که دانش روز دیجیتال مارکتینگ را می خواهند

۷۳۴

از قافله عقب نمانید! جدیدترین مقالات، دوره ها و اخبار سایت

ساعت 10:30 ایمیلهای ما را دریافت خواهید کرد

مقاله های مرتبط :

دوره های آموزشی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. meti
  ۳:۴۵ ۱۳۹۷/۰۲/۱۲

  ?mishe be tore kholase begid farge beyne bounce rate vs. exite rate chiye

  • احسان خواجوی
   ۳:۵۰ ۱۳۹۷/۰۲/۱۲

   بونس ریت یا نرخ پرش به معنی اینه که بازدیدکننده وقتی وارد یه صفحه از سایت شما میشه هیچ صفحه دیگه ای رو مشاهده نمی کنه و از همون صفحه خارج میشه از سایت شما.اما نرخ خروج هر صفحه یعنی چند درصد از کل بازدیدکنندگانی که وارد اون صفحه میشن از اون صفحه از سایت شما خارج میشن.