میانگین نرخ تبدیل صفحات فرود در جذب لید

میانگین نرخ تبدیل صفحات فرود در جذب لیدReviewed by احسان خواجوی on Mar 13Rating: 5.0

در این مقاله داده هایی از نرخ تبدیل کسب و کارهای B2B و کسب و کارهای حقوقی، خدمات سلامتی، آموزشی، مسافرتی و … به صورت بنچ مارکت ارائه شده است.

سوالاتی نظیر ” میانگین نرخ تبدیل چند است؟” و یا ” بهترین نرخ تبدیل چقدر است؟” و حتی این پرسش که ” آیا نرخ تبدیل فعلی ما مناسب است؟” سوالات معمولی است که همواره دیجیتال مارکترها را هنگام بررسی نرخ تبدیل درگیر خود می کند.

آنچه به پاسخ این پرسش ها کمک می کند دسترسی به آمارهایی پیرامون نرخ تبدیل می باشد تا افرادی که در زمینه بهینه سازی نرخ تبدیل یا CRO:conversion rate optimization تمرکز و توجه زیادی دارند بتوانند مسیر این بهینه سازی را بهتر هدایت کنند.

اگر برای کسب و کارهای اینترنتی کار می کنید خبر خوب آنکه آمارهای مربوط به میانگین نرخ تبدیل کسب و کارهای این حوزه منتشر شده و در دسترس شماست.

اگر برای کسب و کارهای B2B و یا سایر حوزه ها نظیر خدمات مسافرتی، درمانی و برخی دیگر کار می کنید این داده ها می تواند منبع ارزشمندی برای شما تلقی شود.

این آمارها توسط موسسه Unbounce منتشر شده و نرخ تبدیل لیدها را در حوزه های کسب و کاری مختلف بر اساس داده های معتبر و گزارش شده از کسب و کارها تهیه و منتشر شده است(برای مشاهده تصویر در سایز اصلی روی آن کلیک کنید).

میانگین نرخ تبدیل صفحه فرود

نمودارها طیف وسیع و متغیری از نرخ تبدیل در کسب و کارهای مختلف را نمایش می دهد. لذا بهترین کار، مقایسه نرخ تبدیل کسب و کار شما با داده های این تصویر و در بازه میانگین 2.8 درصد تا 6 درصد می باشد.

در تصویر بالا، اعداد سفید رنگ نرخ تبدیل معمول در هر حوزه و رنگ های تیره، بهترین نرخ تبدیل را نمایش می دهد.

به عنوان مثال، در کسب و کارهای اینترنتی حوزه سفر، نرخ تبدیل معمول 5 درصد و بهترین نرخ تبدیل کسب شده 25.1 درصد می باشد.

در مثالی دیگر، کسب و کارهای اینترنتی حوزه املاک، نرخ تبدیل میانگین، 2.8 درصد و بیشترین نرخ تبدیل کسب شده 11.2 درصد می باشد.

گرچه ممکن است کسب و کار فعلی شما شامل این لیست نباشد اما باز هم می توان حدودی از نرخ تبدیل در کمپین های مختلف دیجیتال را دریافت.

در این گزارش، 74551421 بازدیدکننده و 64284 لید در صفحات فرود ساخته شده در پلتفرم Unbounce مورد بررسی قرار گرفتند.

مشاور اجرایی دیجیتال مارکتینگ و بنیانگذار آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا

انتخاب مشاور اجرایی دیجیتال مارکتینگ

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۷۱۲

در خبرنامه ثبت نام کنید و اخبار جدید را در ایمیل خود دریافت کنید

نگران نباشید ما اسپم نیستیم

مقاله های مرتبط :

دوره های آموزشی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *