مرتبط نگه داشتن محتوا

برای به دست آوردن پول مشتری، در ابتدا نیاز دارید تا آنها محتوای شما را ببینند.یکی از بزرگترین راه هایی که اکثر شرکتها برای جلب بازدیدکنندگان به محتوای وبسایت آنها استفاده می کنند بهینه سازی موتورهای جست و جو می باشد.این یک امر حیاتی و در عین حال ساده است، راهی که کپی رایترها می توانند به کمک رتبه بالاتر صفحات خود در رقابت به آن دست یابند.

در این ویدئو، مدرس در مورد اهمیت محتوای جدید برای رتبه بندی صفحات گوگل صحبت کرده و مثالهایی از چگونگی ایجاد تبلیغات محتوایی جدید بر پایه محتوای قبلی خود ارائه می دهد.

فرآیند یادگیری

تجربه ثابت کرده دانلود تمام فیلمهای آموزشی همانا و عدم مشاهده آنها همان؛ توصیه می کنیم ابتدا فیلم هر جلسه را دانلود و با دقت مشاهده کرده، تمرین های آن را انجام داده و هر سوال، ابهام و مشکلی که دارید در همین صفحه ارسال نمایید تا پشتیبان آموزشی آکادمی گرشا به شما پاسخ دهد. بعد از تسلط کامل به مبحث این جلسه، دانلود و یادگیری جلسه بعدی را آغاز نمایید.

یک خواهش دوستانه!

جهت تهیه، ترجمه، ویرایش و پهنای باند این دوره ها هزینه های زمانی و مالی زیادی صرف شده اما تلاش کردیم با مبلغی اندک آن را در اختیار شما دوست عزیز قرار دهیم. لطفاً با عدم انتشار فیلمها و حفظ کپی رایت، ما را در تهیه و ارائه دوره های آموزشی بیشتر یاری نمایید.

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *