گرامر و دستور زبان

در دنیای ایموجوی ها، آگاهی آن نوع صحیح کلماتی که در متن تبلیغاتی خود استفاده می کنید هیچ گاه اینقدر مهم نبوده است. در این ویدئو، بر اهمیت استفاده از نگارش و دستور زبان صحیح تاکید شده و راهکارهایی برای اثربخش تر کردن متن تبلیغاتی خود بر اساس تناسبات برند مطرح شده است.

فرآیند یادگیری

تجربه ثابت کرده دانلود تمام فیلمهای آموزشی همانا و عدم مشاهده آنها همان؛ توصیه می کنیم ابتدا فیلم هر جلسه را دانلود و با دقت مشاهده کرده، تمرین های آن را انجام داده و هر سوال، ابهام و مشکلی که دارید در همین صفحه ارسال نمایید تا پشتیبان آموزشی آکادمی گرشا به شما پاسخ دهد. بعد از تسلط کامل به مبحث این جلسه، دانلود و یادگیری جلسه بعدی را آغاز نمایید.

یک خواهش دوستانه!

جهت تهیه، ترجمه، ویرایش و پهنای باند این دوره ها هزینه های زمانی و مالی زیادی صرف شده اما تلاش کردیم با مبلغی اندک آن را در اختیار شما دوست عزیز قرار دهیم. لطفاً با عدم انتشار فیلمها و حفظ کپی رایت، ما را در تهیه و ارائه دوره های آموزشی بیشتر یاری نمایید.

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. mhmdhidry
  ۵:۲۹ ۱۳۹۷/۱۲/۱۹

  سلام
  ترجمه های انجام شده در بسیاری از موارد تحت الفظی انجام شده و درست مفهوم را نمی رساند

  • احسان خواجوی
   ۵:۳۵ ۱۳۹۷/۱۲/۱۹

   سلام به شما.در دیالوگ فیلمها گاهاً از اصطلاحات عامیانه انگلیسی استفاده شده که مجبور میشدیم معادل مفهومیش رو به فارسی بنویسیم.اما تمام دوره های ما پشتیبانی آموزشی مادام العمر داره.یعنی شما هر قسمت هر جلسه از هر دوره رو که متوجه نشده باشیدمی تونید بپرسید و ما موظفیم که راهنماییتون کنیم.حتی بعضاً ممکنه در اجرای تکنیک های دوره ها در کسب و کارتون به مشکل بر خورد کنید که باز ما تعهد داریم به شما کمک کنیم.