درباره گرشا

اولین سایت آموزش آنلاین دیجیتال مارکتینگ در کشور Garsha Digital Marketing Academy

دیجیتال مارکتینگ را از نگاه گرشا بیاموزید

گرشا حاصل سالها تلاش احسان خواجوی است...

آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا حاصل تجربه و فعالیت ارزشمند و متمرکز احسان خواجوی به عنوان کارشناس دیجیتال مارکتینگ می باشد.نیاز شدید بازار کار به نیروهای متخصص دیجیتال مارکتینگ و نبود نیروی کافی در این حوزه در کنار فقدان آموزشهای کاربردی و بومی برای علاقه مندان سبب شد تا گرشا، رسالت پرورش نیروی متخصص دیجیتال مارکتینگ را بر عهده بگیرد.

تمامی دوره ها دارای ۶ ضمانت اجرایی بوده و محتوای آن کاملاً کاربردی و مختص فضای کسب و کار ایران تهیه شده است.در حال حاضر محتوا به صورت متن و تصویر می باشد و در آینده، به صورت صوت و فیلم هم ارائه خواهد شد.

احسان خواجوی، کارشناس ارشد مدیریت اجرایی، در ۶ سال اخیر به عنوان کارشناس دیجیتال مارکتینگ به صورت تمام وقت و مشاوره ای در استارتاپها و کسب و کارهای متعددی فعالیت کرده است. او سال گذشته آراتیس را به عنوان اولین رسانه تحلیلگر استارتاپهای ایرانی راه اندازی کرد و تا کنون بیش از ۲۰۰ مقاله تحلیلی در این سایت منتشر کرده. 

وبسایت گرشا در تلاش است تا به عنوان اولین سیستم آموزش آنلاین دیجیتال مارکتینگ در کشور، کیفیت و تنوع خدمات خود را بهبود بخشیده و به معنای کلمه، آموزش آنلاین را در کل کشور پیاده سازی نماید.در این سایت، شرکت کنندگان در دوره ها می توانند در گروه ها و انجمنهای تخصصی با مدرس دوره در ارتباط باشند. 

 

 

 

 

اساتید

گرشا حاصل تلاش و تجربه احسان خواجوی در حوزه دیجیتال مارکتینگ می باشد.دوره های فعلی آکادمی توسط ایشان طراحی و تدریس می شود.
شما هم به جمع اساتید گرشا بپیوندید...
احسان خواجوی

احسان [ کارشناس دیجیتال مارکتینگ ]

 

شما [ طراح وب ]

 

شما [ کارشناس وب برندینگ ]

شما [ کارشناس دیجیتال مارکتینگ ]

 

تمامی حقوق برای آکادمی گرشا محفوظ است.
مرکز دیجیتال مارکتینگ ایرانی
به دیجیتال مارکتینگ علاقه دارید؟!
گرشا برای اعضای خبرنامه خود مطالب آموزشی دیجیتال مارکتینگ ارسال می کند؛ این مطالب را در ایمیل خود مطالعه کنید
*رضایت شما اعتبار ماست.اسپم نمی فرستیم
OR
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Vel eros amet amet mauris a habitasse scel erisque? Vel urna dis et, placerat phasellus, diam in! Placerat nec facilisis, tortor tristique. Arcu placerat sagittis, velit lorem scelerisque egestas placerat.
{subscription-facebook}
{subscription-google}