سوالات متداول آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا

در این صفحه به کلیه سوالات شما پیش از ثبت نام در دوره های آنلاین گرشا پاسخ داده ام.

آکادمی دیچیتال مارکتینگ گرشا اولین آکادمی آنلاین در ایران می باشد که به طور تخصصی و متمرکز، کلیه مباحث دیجیتال مارکتینگ(بازاریابی دیجیتال) را به صورت آنلاین آموزش می دهد.

این دوره شامل ۱۰ فصل بوده و کلیه مباحث دیجیتال مارکتینگ را پوشش می دهد. این فصلها عبارت اند از: ۱-انتخاب دامنه ۲-انتخاب شعار برند ۳-مبانی سئو ۴-آموزش گوگل وبمستر ۵-آموزش گوگل آنالیتیک ۶-بازاریابی محتوایی ۷-روابط عمومی آنلاین ۸-ایمیل مارکتینگ ۹-تبلیغات اینترنتی ۱۰-بازاریابی شبکه های اجتماعی. هر کدام از این ده فصل به جلسات متعددی تقسیم شده که در صفحه هر دوره قابل مشاهده است (جمعاً ۸۲ جلسه)

دوره های آکادمی گرشا برای کلیه علاقه مندان به مباحث دیجیتال مارکتینگ و راه اندازی استارتاپها کاملاً متناسب و هدفمند می باشد. همچنین فعالان استارتاپی برای پرورش دانش دیجیتال مارکتینگ خود نیز می توانند از دوره ها استفاده کنند. دانشجویان و متقاضیان کار نیز با یادگیری دیجیتال مارکتینگ می توانند با توجه به کمبود نیروی متخصص مربوطه، در شرکت ها و کسب و کارهای اینترنتی به عنوان کارشناس دیجیتال مارکتینگ، کارشناس شبکه های اجتماعی و کارشناس محتوا مشغول به کار شوند

چه در این دوره شرکت کنید و چه نکنید باید بپذیرید که کارشناس دیجیتال مارکتینگ، کارشناس بازاریابی محتوایی و کارشناس شبکه های اجتماعی نیاز امروز شرکت ها و کسب و کارها می باشد. اما به دلیل نوپا بودن این تخصصها، نیروی متخصص بسیار اندکی در کشور وجود دارد. لذا یادگیری این مباحث آینده شغلی شما را تضمین کرده و به شما کمک می کند تا به دانش بنیادی راه اندازی و توسعه استارتاپها مسلط شوید.

محتوای این دوره ها نه ترجمه از سایتهای انگلیسی است و نه تکرار تئوری های کلیشه ای فارسی. تمام محتوا به صورت اختصاصی توسط احسان خواجوی تهیه شده است. این محتوا با توجه به تجربه و دانش انحصاری مدرس دوره و شناخت و تسلط به فضای کسب و کارهای اینترنتی ایرانی، جامع ترین سرفصل آموزش دیجیتال مارکتینگ کشور را ایجاد کرده است. بدیهی است که در تهیه هر نوع دانشی از دانشهای پیشین نیز استفاده می شود اما ادعا می کنیم که مباحث این دوره در وب فارسی وجود ندارد.

انجمن ها و گروه ها به طور مجزا برای هر کدام از ۱۰ فصل دوره ایجاد شده اند تا کلیه سوالات و مشکلات خود را در مورد محتوای دوره از من بپرسید. در انجمن ها می توانید تاپیک ایجاد کرده و سوال، ابهام و چالش خود را از مدرس دوره بپرسید و در گروه های تخصصی نیز می توانید با مدرس دوره و سایر شرکت کنندگان در دوره هم فکری و مشورت کنید.

با توجه به اینکه هزینه کارگاه های حضوری و آموزشهای آفلاین برای یک فصل از دیجیتال مارکتینگ به طور متوسط بین ۲۵۰ تا ۴۵۰ هزار تومان می باشد تصمیم بر این بود که هزینه متعادل شرکت در ده فصل ۹۲۰ هزار تومان در نظر گرفته شود. اما پس از نظرسنجی از علاقه مندان دیجیتال مارکتینگ و فعالان استارتاپها، نظر اکثریت بر این بود که با توجه به امکانات مالی شان، هزینه دوره بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان تعیین شود. من هم نظر اکثریت را اجرا کردم تا افراد بیشتری بتوانند دیجیتال مارکتینگ را بیاموزند.

قطعاً مفید است.دانش دیجیتال مارکتینگ دانشی محدود نیست و هر لحظه در حال رشد و تکامل می باشد. کمتر کسی می تواند ادعا کند که در هر ۱۰ فصل این دوره متخصص بوده و به مباحث تمام ۸۲ جلسه آموزشی مسلط است. این دوره به کلیه کارشناسان دیجیتال مارکتینگ کمک می کند تا نقاط ضعف دانش خود را شناسایی کرده و آن را به طور کامل رفع نمایند.

بله.زیرا ممکن است شما کارشناس محتوا باشید و به مبحث تبلیغات اینترنتی نیاز نداشته باشید لذا می توانید فقط در دوره بازاریابی محتوایی شرکت نموده و هزینه کمتری را پرداخت کنید.

برای این کار کافیست از پیشخوان کاربری خود به مدرس دوره پیام ارسال کنید و این موضوع را اطلاع دهید. در اسرع وقت شرایطی برای شما فراهم می شود تا در دوره جامع ۱۰ فصله با کسر مبلغ پرداخت شده برای دوره های تکی شرکت نمایید.

در حال حاضر خیر.اما پس از ارتقای سایت به نسخه اصلی، بروزرسانی محتوای دوره ها آغاز شده و به دنبال آن تکالیف به دوره ها اضافه خواهد شد. در مرحله بعد، آزمون های تستی(چهارگزینه ای) از محتوای دوره با زمان مشخص و با سیستم نمره دهی آنلاین اضافه خواهد شد که نمره آزمون ملاک دریافت گواهی نامه می باشد.

Contentبله. هم اکنون پس از پایان دوره نشان عالی پایان دوره به پروفایل شما اضافه شده و گواهی نامه پایان دوره هم به شما اعطا می شود. هر گواهی نامه دارای یک کد مخصوص تعیین اعتبار در آکادمی گرشا می باشد. به زودی مدرک گواهی نامه از نظر نهادهای رسمی کشوری نیز دارای اعتبار قانونی و قابل استناد خواهد شد.

Contentاین ضمانت به اصل بومی سازی محتوا اشاره دارد. در واقع گرشا تضمین می کند که کلیه آموزشها مطابق با بازار کسب و کارهای اینترنتی ایران تهیه شده و تمام دستورالعملها برای فضای ایران قابل اجرا می باشد(از ترجمه مطالب انگلیسی استفاده نشده است). همچنین کلیه مثالها از استارتاپها و کسب و کارهای اینترنتی ایرانی مطرح شده است.

اصالت محتوا به معنی ناب بودن محتوای آموزشی می باشد. به عبارت ساده تر، این محتوا اصل بوده و کپی سایر مطالب نمی باشد. گرشا تضمین می کند محتوای دوره های آموزش خود را کاملاً اختصاصی تهیه کرده است و سرفصل دوره، جلسات هر فصل و محتوای هر جلسه در هیچ سایت و آموزشگاه دیگری وجود ندارد.

آموزشی که قابل به کارگیری و استفاده نباشد ارزشی ندارد. دوره های گرشا با این ضمانت تهیه شده که می توان مستقیماً مباحث آن را در دیجیتال مارکتینگ اجرا و پیاده سازی کرد. در واقع، در کنار آموزشهای تئوری برای درک مفاهیم و استفاده از مثال برای تثبیت آموخته ها، راهکارهای اجرایی و عملی تئوریها هم ارائه شده است. مثلاً در بخش طراحی استراتژی محتوایی، ضمن معرفی و آموزش کامل کلیه بخشهای استراتژی محتوایی، روش عملی طراحی استراتژی محتوایی در فایل اکسل و به صورت نموداری نیز توضیح داده شده است.

آکادمی گرشا به شما ضمانت می دهد که پس از مطالعه مباحث دوره ها، رضایت صد در صدی از محتوای آموزش ها را به دست خواهید آورد. همچنین پشتیبانی آموزشی به شما کمک می کند تا رضایت بیش از ۱۰۰درصد را تجربه کنید!

به شما ضمانت می دهیم آنچه که در دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گرشا خواهید آموخت بسیار گرانبهاتر و ارزشمندتر از مبلغی است که می پردازید.کافیست چند دوره حضوری یا آموزشهای آفلاین سایر سایتها را از نظر محتوا، سرفصل و قیمت با دوره های گرشا مقایسه کنید تا به ضمانت قیمت منصفانه گرشا ایمان بیاورید!

مهم ترین ضمانت گرشا، به روزرسانی و پشتیبانی از محتوای دوره ها می باشد. همانطور که بیان شد دانش دیجیتال مارکتینگ دائماً در حال رشد و تکامل بوده و گرشا به شما کمک می کند تا دانش خود را به روز نگه دارید.ضمانت می کنیم که محتوای ده فصل را مرتباً به روز کرده و مطالب و آموزشهای آن را مطابق با دانش روز دیجیتال مارکتینگ ایران و جهان ارتقا دهیم.

نسخه های به روز شده فقط در اختیار شرکت کنندگان در دوره ها قرار خواهد گرفت. پس از به روزرسانی دوره ها در بخش اخبار دوره می توانید از این موضوع مطلع شده و بدانید که کدام بخش دوره به روز شده است. سپس متن به روز شده را در جلسه مربوطه از دوره می توانید بدون نیاز به پرداخت مبلغ و به طور رایگان مشاهده کنید.

در حال حاضر تمامی دوره ها به صورت متن و عکس تهیه شده است. علت این امر مربوط به ضمانت پشتیبانی از محتوا می باشد. با توجه به روزرسانی و ارتقای مستمر دوره ها امکان ارائه آنها به صورت فیلم و صوت وجود ندارد. اما قطعاً در آینده ای نه چندن دور، دوره ها به صورت آموزشی ویدیویی، پادکست های ضمیمه و حتی وبینارهای آنلاین ارائه خواهد شد.

خیر. شما پس از شرکت در دوره، انجام تکالیف و آزمونها و حتی دریافت گواهی نامه می توانید به طور دائم و نامحدود به دوره های آموزشی و نسخه های به روزشده در پروفایل خود به طور رایگان دسترسی داشته باشید.

با توجه به اینکه محتوای هر فصل به طور مستمر در حال به رزورسانی می باشد تبدیل هر جلسه به PDF امر بروزرسانی محتوا را با مشکل مواجه می کند و نیز ممکن است بعد از ذخیره کردن پی دی اف ها، کاربران به سایت مراجعه نکنند و به محتوای بروز شده دسترسی نداشته باشند.

تمام سوالات بالا مخصوصاً ۶ ضمانت گرشا، مزیت این دوره ها به شمار می رود. اما به نظر من، مهم ترین مزیتهای گرشا نسبت به تمام آموزشهای دیجیتال مارکتینک به ترتیب عبارتند از: محتوای بومی و کاربری – پشتیبانی و به روزرسانی محتوا-سرفصل جامع و کامل-قیمت پایین و به صرفه

*در صورتی که سوال مورد نظر شما در این صفحه موجود نیست لطفاً از طریق صفحه تماس با ما (اینجا) سوال خود را ارسال نماید.

 

تمامی حقوق برای آکادمی گرشا محفوظ است.
مرکز دیجیتال مارکتینگ ایرانی
به دیجیتال مارکتینگ علاقه دارید؟!
گرشا برای اعضای خبرنامه خود مطالب آموزشی دیجیتال مارکتینگ ارسال می کند؛ این مطالب را در ایمیل خود مطالعه کنید
*رضایت شما اعتبار ماست.اسپم نمی فرستیم
OR
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Vel eros amet amet mauris a habitasse scel erisque? Vel urna dis et, placerat phasellus, diam in! Placerat nec facilisis, tortor tristique. Arcu placerat sagittis, velit lorem scelerisque egestas placerat.
{subscription-facebook}
{subscription-google}