گرشا

درباره آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا

آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا در آبان ۹۵ تاسیس شد. در سال اول، با هدف آکادمی شناخت دقیق نیازهای آموزشی علاقه مندان دیجیتال مارکتینگ، دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ را در ۱۰ فصل و ۸۳ جلسه آموزشی تهیه و منتشر نمود.

این دوره کامل – که برای نخستین بار در ایران اجرا می شد – با استقبال کاربران مواجه شده بود و در طول یک سال انتشار دوره، بیش از ۱۳ بار محتوای دوره ها بروزرسانی شده بود.

به همین دلیل در سال دوم فعالیت آکادمی، پس از جمع بندی اطلاعات تحلیلی از دانشجویان آکادمی و نیازسنجی دقیق تر فضای آموزش دیجیتال مارکتینگ کشور، آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا بر آن شد تا در ۶ فاز با قدرت و کیفیت بیشتری به ارائه محتوای آموزشی حوزه بازاریابی دیجیتال بپردازد.

در فاز نخست که در اسفند ۹۶ راه اندازی شد، مقالات آموزشی روز دنیا که در برترین سایتهای پیشروی آموزش دیجیتال مارکتینگ جهان منتشر می شود ترجمه و ارائه می گردد تا ضعف منابع آموزش متنی روز دنیا در وب فارسی تامین گردد.

فاز دوم پروژه، در خرداد ۹۷ راه اندازی شد که در آن، علاوه بر تغییر ظاهری وبسایت و ارتقای امکانات فنی، دوره های آموزشی دیجیتال مارکتینگ از اساتید برتر جهان به صورت ترجمه زیرنویس شده ارائه می شود که خوشبختانه با استقبال خوبی نیز همراه شد.

در این فاز، علاوه بر دوره های ویدئویی، امکان پشتیبانی آموزشی مادام العمر دانشجویان دوره ها نیز فراهم شده تا بتوانند به صورت تعاملی، آموخته های خود را ابهام زدایی کرده و مشکلات آموزشی شان را مطرح نمایند.

خط زمانی آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا

ایده یابی و تحلیل تقاضا

مرداد ۱۲, ۱۳۹۵

حضوری بودن دوره های آموزشی، تئوریک بودن و عدم جامعیت آموزش دیجیتال مارکتینگ در ایران سبب شد تا نیاز مبرم کسب و کارهای اینترنتی به آموزش های کاربردی و بومی این حوزه شناسایی شود.

برنامه ریزی اجرایی اولیه

شهریور ۸, ۱۳۹۵

پس از نیازسنجی مخاطب و امکان سنجی ایده، برنامه ریزی سرفصل آموزش دیجیتال مارکتینگ انجام شد. ۱۰ فصل و ۸۳ جلسه آموزش دیجیتال مارکتینگ با محوریت مطالعه موردی کسب و کارها و استارتاپهای ایرانی. این ۱۰ فصل عبارتند از: ساخت و انتخاب دامنه – طراحی شعار برند – مبانی جامع سئو – آموزش گوگل وبمستر – آموزش گوگل آنالیتیکس – بازاریابی محتوایی – روابط عمومی آنلاین – ایمیل مارکتینگ – تبلیغات اینترنتی – بازاریابی شبکه های اجتماعی

انتخاب نام و لوگو

مهر ۱۷, ۱۳۹۵

انتخاب نام و لوگو

پس از کش و قوس فراوان، نام آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا و لوگوی فعلی برای این پروژه انتخاب شد.

انتشار نسخه MVP

آبان ۲۵, ۱۳۹۵

در نسخه آزمایشی آکادمی، وبسایت اولیه بر روی CMS آماده وردپرس و دوره ها به صورت جلسات آموزشی متنی عرضه شد. همچنین بخش انجمن های گفت و گو جهت پشتیبانی آموزشی دانشجویان در نظر گرفته شد. دوره ها به صورت فصل به فصل و نیز به صورت جامع ۱۰ فصله قابل تهیه بود. در ابتدا، مبلغ دوره جامع ۱۰ فصله ۴۹۰ هزار تومان (۱۲۰ هزار تومان تخفیف نسبت به مبلغ کل دوره های تکی) تعیین گردید.

یک سال گذشت!

آذر ۸, ۱۳۹۶

در طول یکسال گذشته، تغییرات زیادی در محتوای آموزشی دوره های دیجیتال مارکتینگ ایجاد شد. ویدئویی شدن دوره ها، بیش از ۱۰ بار بروزرسانی محتوای دوره ها و اضافه شدن مباحث جدید و به روز، بهینه سازی قیمت دوره ها و … تنها بخشی از فراز و فرود نسخه MVP آکادمی گرشا بود. پس از یک سال و موفقیت آکادمی در فروش و جذب مخاطب، کلیه داده های جمع آوری شده تحلیل و فرآیند برنامه ریزی نسخه اصلی آکادمی گرشا آغاز شد…

انتشار فاز اول نسخه اصلی

بهمن ۳۰, ۱۳۹۶

در روز یک اسفند ۹۶ فاز اول آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا برگفته از تحلیل داده های نسخه MVP آن رونمایی شد. این فاز بر اساس داده های نیازسنجی آموزشی کاربران و در راستای استراتژی های فروش آکادمی، به صورت انتشار مقالات آموزشی رایگان از جدیدترین منابع آموزشی منتشر شده در معتبرترین وبسایت های جهان آغاز به کار کرد. در این راستا، اولین مقاله در سوم اسفند منتشر گردید…

انتشار فاز دوم: دوره های آموزشی

خرداد ۸, ۱۳۹۷

بر بستر نسخه جدید سایت در فاز اول، فاز دوم با تغییراتی گسترده در ظاهر و امکانات و با هدف انتشار دوره های آموزشی دیجیتال مارکتینگ و مباحث مرتبط از برترین اساتید بین المللی راه اندازی شد.دوره های ویدئویی عرضه شده جهت رفع نیاز آموزشی دانش روز اساتید بلامنازع بازاریابی و بازاریابی دیجیتال جهان با ترحمه فارسی و پشتیبانی آموزشی منتشر شدند.

فاز سوم: آموزش ویژه

مرداد ۴, ۱۳۹۷

با وجود غنای آموزشی دوره های ویدئویی عرضه شده، این آموزشها مرتبط با مثالها و فضای کسب و کارهای اینترنتی بین المللی تهیه شده اند. به همین دلیل به موازات آنها، بخش عضویت ویژه آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا راه اندازی شد تا آموزشهایی کاربردی و تجربه محور و منطبق با فضا و نیاز کسب و کارهای اینترنتی ایران توسط بنیانگذار

مشاوره و خدمات اجرایی دیجیتال مارکتینگ

مرداد ۱۹, ۱۳۹۷

جدیدترین خدمت آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا، ارائه مشاوره اختصاصی بلندمدت دیجیتال مارکتینگ با قابلیت تحلیل داده ها، ارائه راهکارهای اجرایی، تحلیل استراتژی ها و … در بازه های زمانی ماهانه و سه ماهه رونمایی شد.

فاز چهارم: راه اندازی پلتفرم مدرسان

بهمن ۲۰, ۱۳۹۷

در فاز جدید توسعه آکادمی گرشا، امکان ثبت نام مدرسان دیجیتال مارکتینگ ایرانی و عرضه دوره های آنان در آکادمی فراهم گردید و وبسایت آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا به پلتفرم فروش محتوای آموزشی دیجیتال مارکتینگ تغییر یافت.

فاز پنجم: راه اندازی بخش آزمون های دیجیتال مارکتینگ

تیر ۳۰, ۱۳۹۸

در راستای پشتیبانی آموزشی و تثبیت یادگیری مفاهیم و مباجث دیجیتال مارکتینگ، بخش آزمونهای آنلاین دیجیتال مارکتینگ از منابع معتبر جهانی راه اندازی شد.

ارتقای سیستم عضویت ویژه

دی ۲۹, ۱۳۹۸

بعد از بازخوردها و نظرات دانشجویان آکادمی, سیستم عضویت ویژه سایت به نسخه دوم ارتقا پیدا کرد.در این نسخه کاربران در مدت زمانی یک تا چند ماهه می توانند عضو ویژه بوده و علاوه بر دانلود تک فیلمهای آموزشی, درصد تخفیف ثابت و نامحدود هنگام خرید دوره های آموزشی دریافت خواهند کرد.همچنین این مرحله, تک فیلمهای آموزشی مدرسان که در سایتهای آنها و یا یوتیوب منتشر شدند نیز به فارسی ترجمه و برای دانلود به سایت اضافه شدند. برنامه ریزی