با کد تخفیف gdma25 این دوره را در اولین خرید خود با 25% تخفیف دانلود کنید!

کسب و کار خود را به مرحله بعدی رشد ببرید.بسیاری از کارآفرینان و مالکان کسب و کارهای کوچک، تبدیل شدن از استارتاپ به کسب و کاری بزرگ را از چالشهای بسیار دشوار خود معرفی می کنند. اما اگر شما می خواهید ایده بزرگ خود را بزرگتر کنید، مهم است که ذهنیت خود را نیز تغییر دهید.

شما نیاز دارید آنچه را که به بهترین شکل انجام می دهید مشخص کرده، آن را به دست مشتریان رسانده و کلیه کارهای غیر ضروری را برونسپاری کنید. در این دوره، John Jantsch توضیح می دهد که چطور استارتاپ را به کسب و کاری موفقی تبدیل کرد تا برای رشد در آینده آماده باشد.

شما در این دوره می آموزید که چرا مهم است در مورد ماهیت مشتریان خود و اینکه چرا آنها برای محصول شما ارزش قائل هستند شناخت پیدا کرده و این شناخت را به صورت دوره ای ارزیابی مجدد کنید.

شما در این دوره در می یابید که چطور تعهد و قول یکتای برند خود را برای مشتریان مخابره کرده،از کانالهای بازاریابی با بیشترین پتانسیل استفاده کرده و با شرکای استراتژیک، اجرایی و بازاریابی خود مشارکت کنید.

مدرس دوره به شما در واگذاری وظایف کاری و تمرکز شما روی آنچه مهم است کمک می کند: مشروح رهبری و نوآوری. همچنین، نکاتی طلایی برای اندازه گیری موفقیت کسب و کارتان و نیز استخدام افراد مناسب به شما ارائه خواهد شد.

آنچه در این دوره می آموزید:

  • نحوه عمل برای شناخت بهتر از مشتری ایده آل
  • مشخص کردن بهترین راه برای اتصال چند کانال بازاریابی به یکدیگر
  • تعریف قدرت تلاقی
  • مزایای ایجاد حلقه های ویروسی
  • ایجاد استراتژی های مناسب در ارتباط با جذب و آموزش افراد مناسب
  • شناسایی تعداد اولویت های توصیه شده که تیم شما باید در هر فصل انجام دهد


دارای زیرنویس فارسی

زیرنویس فارسی

 این مطلب برای شما مفید بود؟

شما امتیاز دهید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رای: 0

اولین رای را شما بدهید!

متاسفیم که این مطلب برای شما مفید نبود

به بهبود این مطلب کمک کنید

به ما بگویید چطور این مطلب را بهبود دهیم؟