با کد تخفیف gdma25 این دوره را در اولین خرید خود با 25% تخفیف دانلود کنید!

پینترست دارای مخاطبانی به شدت هدفمند شده می باشد. پست های پینترست که پین نامیده می شود قابلیت پروموت شدن دارند و این دو عامل سبب شده که این شبکه اجتماعی به یک پلتفرم تبلیغات دیجیتال خوب تبدیل شود.

پین های پروموت شده مشابه پستها و پینهای معمول در پینترست می باشد اما با این تفاوت که دائمی هستند و حتی زمانی که کمپین شما تمام شود نمایش آنها برای مخاطبان ادامه می یابد.

در این دوره، Anson Alexander ترفندها و رهنمودهایی برای اجرای پین های اثربخش و تعامل برانگیز و نیز برگزاری کمپین های موفق در پینترست ارائه می دهد. شما یاد خواهید گرفت که چطور اکانت بیزینسی در پینترست ایجاد کرده و اولین پین پروموت شده خود را منتشر کنید.

نحوه ایجاد کمپین، تعیین اهداف، مشخص بندی مخاطبان هدف، برنامه ریزی و بودجه بندی تبلیغات در پینترست به طور کامل به شما آموزش داده خواهد شد تا با استفاده از ابزارهای درون این شبکه اجتماعی بتوانید مخاطبان را بر اساس علایق، مشخصه های دموگرافیک یا کلمات کلیدی هدفگذاری کنید.

در نهایت آنکه ابزارهای آنالیتیکس پینترست برای رهگیری سنجه ها و تبدیلات و نیز بهینه سازی عملکرد آینده به شما آموزش داده خواهد شد.

برخی مباحث این دوره:

  • تشخیص یک تبلیغ درون پینترست
  • تعیین مشخصات مناسب برای اطمینان از نمایش صحیح پین ها
  • لیست کردن سه کمپینی که به عنوان گزینه ای برای پین های پروموت شده هستند
  • تعریف CPM و توضیح چگونگی ارتباط آن با کمپین های آگاه سازی از برند
  • شناسایی آزمون A/B که به آنالیز موفقیت تبلیغ کمک می کند


دارای زیرنویس فارسیاین مطلب برای شما مفید بود؟

شما امتیاز دهید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رای: 0

اولین رای را شما بدهید!

متاسفیم که این مطلب برای شما مفید نبود

به بهبود این مطلب کمک کنید

به ما بگویید چطور این مطلب را بهبود دهیم؟