چگونه می توانیم از کلمات کلیدی استفاده کنیم؟

این دوره "پشتیبانی آموزشی مادام العمر" دارد. هر گونه سوال و مشکلی در فهم محتوای دوره و یا در اجرای تکنیکهای آن در کسب و کار خود داشتید می توانید در بخش نظرات همین صفحه مطرح کنید. کلیه سوالات و مشکلات آموزشی شما پاسخ داده می شوند.

در این جلسه کم و کیف چگونگی استفاده از کلمات کلیدی در استراتژی های سئو و دیجیتال مارکتینگ نگاهی می اندازیم.

راهنمای دانلود

جهت دانلود بهتر و سریع تر فایلها می توانید:
۱- روی گزینه دانلود راست کلیک کرده، لینک مربوطه را کپی نموده و سپس با استفاده از نرم افزار دانلود منیجر (IDM) دانلود خود را انجام دهید.
۲- پلاگین دانلود منیجر (IDM) را بر روی مرورگر خود نصب کنید تا با کلیک روی گزینه دانلود، فایل مربوطه به طور خودکار در دانلود منیجر دانلود شود.

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. gonzaless123

  وقتی در yoast کلمه کلیدی مبدا رو وارد میکنم ، کلمات هم خانواده و مترادف رو که وارد میکنم آنها هم باید در متن آمده باشند حتماً؟

  • شما چه از yoast استفاده کنید و چه نکنید باید کلمات مترادف و یا ترکیب های مختلف از کلمه کلیدیتون رو در مقاله استفاده کنید. با توجه به الگوریتم ۲۰۱۸ گوگل باید از کلمات مترادف یا به اصلاح کلمات LSI استفاده کنید.این قابلیت yoast کمکتون می کنه که بفهمید کلمه هم خانواده مد نظرتون رو جقدر در متن استفاده کردید

 2. gonzaless123

  برای سنجش دقیق کلمات کلیدی که exact match keyword استفاده نمیشن در متن چه کار کنیم؟
  مثلا در خیلی از سایتهای انگلیسی ددیم که instagram marketing رو بیش از سهبار نیورده بود در یک متن ۳۰۰۰ کلمه ای و هدف هم همین بود برای گوگل!
  البته این دو کلمه به صورت جدا اومده بودند

  • اگر سوال شما رو درست متوجه شده باشم منظور شما چگالی کلمه کلیدی در متن هست.در گذشته تعداد تکرار کلمه در مقاله خیلی مهم بود اما در الگوریتم رنک برین ۲۰۱۸ گوگل، این موضوع کم اهمیت شده، باید کلمه کلیدی در مقاله تکرار بشه اما نیازی به تکرار زیادش نیست و بهتره از کلمات مترادف و LSI استفاده کنیم.چون گوگل تعداد کلمات رو نمی شماره و کل مفهوم مقاله رو برداشت می کنه