با کد تخفیف gdma25 این دوره را در اولین خرید خود با 25% تخفیف دانلود کنید!

یک بار برای همیشه بازاریابی محتوایی را به سبد دانش خود اضافه کنید و تا ابد از نتایج آن بهره مند شوید! اجازه دهید ساده تر صحبت کنیم، اگر بپذیریم بازاریابی محتوایی به صرف تولید و انتشار مقاله،عکس، فیلم و … محدود نیست پس باید دانش تولید محتوا، دانش بازاریابی و دانش دیجیتال مارکتینگ را با هم ترکیب کرده و از دل آن، علم بازاریابی محتوایی را به دست آوریم، این همان چیزیست که در دوره امپراطوری محتوا برای شما فراهم شده است…

در این دوره تمام دانش خود را به صورت مستند در قالب آموزش های بومی و مثال محور به همراه تمرین های آموزشی متعدد ارائه کردیم تا بتوانید بدون نیاز به آموزش های دیگر، کلیه مباحث بازاریابی محتوایی را در قالب یک دوره یاد بگیرید.

از ویژگی های اصلی این دوره، جامعیت مباحث، ارائه مثالهای ایرانی متعدد و کاربردی بودن راهکارهای بیان شده است. به عنوان مثال، به جای آنکه به بیان اجزای استراتژی محتوایی بسنده کنیم نمونه استراتژی های محتوایی که برای کسب و کارهای مختلف طراحی کردیم را در فیلم نشان داده و فایل اکسل استراتژی را در بخش مستندات دانلودی دوره برای شما قرار دادیم.

همچنین در آینده این دوره به عنوان فصل دوم دوره ستارگان دیجیتال مارکتینگ ایران بروزرسانی خواهد شد و فیلم های جدید نیز به رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا از دانش روز بازاریابی محتوایی عقب نمانید.

در این دوره از :

  • ۴۱ مثال ایرانی
  • ۱۲ تمرین عملی
  • معرفی و آموزش ۱۱ ابزار کاربری 

استفاده شده و کلیه مستندات آموزشی دوره و داشبوردهای اکسل نیز برای شما قابل دانلود می باشد.

 آموزش بومی دیجیتال مارکتینگ

دوره های آموزش ایرانیاین مطلب برای شما مفید بود؟

شما امتیاز دهید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد رای: 1

اولین رای را شما بدهید!

متاسفیم که این مطلب برای شما مفید نبود

به بهبود این مطلب کمک کنید

به ما بگویید چطور این مطلب را بهبود دهیم؟