با کد تخفیف gdma25 این دوره را در اولین خرید خود با 25% تخفیف دانلود کنید!

در این دوره آموزشی، به شما یاد داده می شود که با تولید محتوا از اینترنت درآمد داشته باشید. ۳ حالت برای کسب درآمد با تولید محتوا در این آموزش در نظر گرفته شده است که مطمئنا شما شامل یکی از این سه گروه خواهید شد:

گروه اول: افرادی که تخصص یا حرفه ای دارند، در اینصورت با تولید محتوای متناسب با حوزه تخصصی و همینطور محصولات آموزشی شروع به کسب درآمد خواهید کرد.

گروه دوم: افرادی که فقط به موضوعی علاقمند هستند و احتمال زیاد مطالعه زیادی درمورد آن موضوع دارند، در این شرایط هم با تولید محتوای تخصصی درمورد موضوع موردنظر کار شروع می شود،البته که روشها و ایده هایی برای تولیدمحتوا در حوزه موردعلاقه با اینکه تخصص ندارید، به شما آموزش داده میشود.

گروه سوم: هیچکدام! بله درست دیدید، گرچه افرادی که مشمول این گروه هستند کم است ولی بدلیل اینکه این آموزش برای افراد بیشتری قابل استفاده باشد، روشهای تولیدمحتوا و کسب درآمد هم در این گروه گفته شده است.

درهرصورت روشهای پیدا کردن محتواهای پرمخاطب و پرجستجو درحوزه مورد نظر توسط ابزارهای مختلف بصورت گام به گام و عملی توضیح داده شده است، در ضمن روشها و ایده های تولید محتوا در هر ۳ گروه و روشهای کسب درآمد در هر ۳ گروه به صورت مجزا و کاربردی آموزش داده شده است.

در آخرین جلسه ایمیل مارکتینگ مقدماتی برای افزایش فروش و کسب درآمد بیشتر آموزش داده شده است.

سرفصلها:

  • معرفی و روشهای کسب درآمد از سایت با استفاده از حالت اول: تخصص یا مهارت دارید
  • بررسی موضوعات پرمخاطب، تولیدمحتوا و آنالیز رقبا
  • روشهای کسب درآمد از سایت با استفاده از حالت دوم و سوم: علاقمند به حوزه ای هستید یا نه؟
  • مقدمات بازاریابی ایمیلی: افزایش فروش در روشهای کسب درامد از سایت در حالت اول و دوم


این مطلب برای شما مفید بود؟

شما امتیاز دهید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رای: 0

اولین رای را شما بدهید!

متاسفیم که این مطلب برای شما مفید نبود

به بهبود این مطلب کمک کنید

به ما بگویید چطور این مطلب را بهبود دهیم؟