با کد تخفیف gdma25 این دوره را در اولین خرید خود با 25% تخفیف دانلود کنید!

در حال حاضر بسیاری از افراد و کسب و کارها در حال تولید مداوم ولاگ هستند، ولاگ ها یا همان ویدئوبلاگها، محتواهای آموزشی یا اطلاع رسانی هستند که  به صورت ویدئویی تهیه می شوند و موجب افزایش آگاهی از برند می شوند و به ولاگر کمک میکنند تا با مخاطبان بالقوه در حال رشد ارتباط برقرار کند. در حالیکه برخی از ولاگ ها به زندگی شخصی روزمره یا هفتگی یک فرد متمرکز هستند؛ بسیاری نیز وجود دارند که در یک زمینه خاص مانند فیلم سازی، طراحی گرافیک یا فناوری تولید می شوند.
به جای آنکه از ولاگری برای جذب تعداد زیاد بیننده استفاده کنید، از آن به عنوان ابزاری برای ایجاد صدای شفاف و سازگار برند خود استفاده کنید و یک محتوای ارزشمند را در قالب ولاگ به مخاطبان خود ارائه دهید.این امر می تواند با کمک برنامه ریزی و درک فنی به همراه چاشنی خلاقیت محقق شود.
در این دوره آموزشی Jem Schofield  برنامه ریزی، تولید، پس از تولید، تجهیزات و توزیع یک ولاگ را برای کسب و کار شما بیان می کند. او توضیح می دهد که چگونه موضوع مناسب را انتخاب کنید، دوربین مورد نیاز ولاگری را انتخاب کنید و ولاگ خود را ضبط کنید.

به علاوه او از استراتژی های مفید تولید و ارائه شامل ادیت و ادغام منابع برند استفاده می کند. در این دوره کلیه مباحث با یک مثال عملی از آقای Steven Soria است که برای شرکت چرم سازی Smith Leather ولاگری را آغاز می کند.

آنچه در این دوره آموزشی خواهید آموخت:

انتخاب موضوع ولاگ
تعیین مخاطب، طول و بازه زمانی انتشار ویدئو
انتخاب یک دوربین برای ولاگری
آماده شدن برای ضبط
ولاگری
ادغام منابع برند
استفاده از موسیقی در یک ولاگ
آماده سازی و آپلود ولاگ

نکته : این دوره آموزشِ نرم افزار تدوین خاص و یا آموزش فیلمبرداری نیست بلکه مراحل تولید ولاگ، از انتخاب موضوع، شناخت مخاطب و استراتژی انتشار و فرکانس آن، معرفی تجهیزات ولاگری مانند تجهیزات گوشی های هوشمند؛ دوربین، نگهدارنده ها و معرفی چند نرم افزار برای تدوین و B-Roll، به همراه نکات هر مرحله می باشد.این مطلب برای شما مفید بود؟

شما امتیاز دهید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد رای: 1

اولین رای را شما بدهید!

متاسفیم که این مطلب برای شما مفید نبود

به بهبود این مطلب کمک کنید

به ما بگویید چطور این مطلب را بهبود دهیم؟