با کد تخفیف gdma25 این دوره را در اولین خرید خود با 25% تخفیف دانلود کنید!

با این دوره می توانید از جدیدترین ترندهای دیجیتال مارکتینگ جهان آگاه شوید. این دوره آموزشی توسط متخصص بازاریابی و شبکه های اجتماعی به نام Martin Waxman ایجاد شده و در تازه ترین ابزارها و تکنیک هایی که کارشناسان بازاریابی باید از آنها برای دسترسی به مشتریان خود استفاده کنند کاوش خواهد کرد.

در این دوره در میابید که چه چیزهایی در دنیای بازاریابی و کسب و کار، جدید بوده، چطور بر کسب و کار شما تاثیر می گذارد و چه شرکتهای دیگری خود را با آن ترندهای جدید تطبیق می دهند.

به طور کلی موضوعاتی در حوزه موبایل، جست و جوی صوتی، ویدئو و استریم آنلاین، هوش مصنوعی و واقعیت مجازی، تحول شبکه های اجتماعی و قوانینی نظیر GDPR و … در دوره آموزشی ترندهای دیجیتال مارکتینگ بررسی خواهد شد.

این دوره، راهی اثربخش برای درک آنچه که در دنیای بازاریابی رخ می دهد و نحوه به کارگیری از آن ترندها برای توسعه کسب و کار خود و موفقیت آن می باشد.

.

توجه: این دوره حدوداً هر دو هفته یک موضوع و ترند جدید مورد بررسی قرار می دهد. با انتشار فیلم های جدید آن، ترجمه نسخه جدید در آکادمی گرشا منتشر خواهد شد.دارای زیرنویس فارسیاین مطلب برای شما مفید بود؟

شما امتیاز دهید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد رای: 2

اولین رای را شما بدهید!

متاسفیم که این مطلب برای شما مفید نبود

به بهبود این مطلب کمک کنید

به ما بگویید چطور این مطلب را بهبود دهیم؟