با کد تخفیف gdma25 این دوره را در اولین خرید خود با 25% تخفیف دانلود کنید!

تشخیص درآمد یعنی شناسایی درآمد وافعی از کاذب, تشخیص آنکه معاملات و تراکنشهای انجام شده کسب و کار می تواند به عنوان فروش در ترازنامه و اسناد ثبت شود یا خیر و اگر درآمد شرکت به صورت پول نقد نباشد تکلیف چه خواهد بود؟

حسابداری تشخیص درآمد مشخص می کند چه زمانی یک فروش در کسب و کار شما باید ثبت و مستند شود: در فروش این ماه یا ماه بعد؟ در این سال یا سال بعد؟ به نظر می رسد سوال ساده ای باشد تا آنکه شما وضعیتهایی را در نظر می گیرید که در آنها شرکتی پکیجی از محصولات و خدمات را با قیمتهایی حدودی و متغیر به فروش می رساند که به آنها تراکنشهای چند-متغیره هم می گویند.

اما بدون تشخیص درآمد, بک شرکت نمی تواند امیدی به گزارشدهی و سوددهی داشته باشد. طبق همین گفته, مدیریت شرکت معمولا تحت فشار شدیدی برای تشخیص درآمد در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد….

آیا می خواهید این مفاهیم را بهتر بشناسید؟ در این دوره آموزشی به پروفسور Jim Stice و برادر او Kay Stice بپیوندید تا تیوریها دستورالعملها و مفاهیم کاربردی مبحث تشخیص درآمد را به شما توضیح دهند. این دو نفر به شما نشان می دهند که حسابداری نادرست چطور می تواند یک گزارش سوددهی شرکت را به ضررهای میلیارد دلاری در ارزشگذاری شرکت تبدیل کند.

در این دوره آموزشی مثالهای متعددی از گزارشات مالی کسب و کارهای مختلف نیز بررسی شده است.

آنچه در این دوره می آموزید:

  • تعریف تشخیص درآمد یا revenue recognition
  • زمانبندی تشخیص درآمد
  • شناخت تراکنشهای چندمتغیره
  • ارزشگذاری شرکتها
  • مروری بر بزرگترین کلاه برداری های شرکتها در مبحث درآمدهای شرکت


دارای زیرنویس فارسیاین مطلب برای شما مفید بود؟

شما امتیاز دهید

میانگین امتیاز 4.5 / 5. تعداد رای: 2

اولین رای را شما بدهید!

متاسفیم که این مطلب برای شما مفید نبود

به بهبود این مطلب کمک کنید

به ما بگویید چطور این مطلب را بهبود دهیم؟