مرتبط نگه داشتن محتوا

این دوره "پشتیبانی آموزشی مادام العمر" دارد. هر گونه سوال و مشکلی در فهم محتوای دوره و یا در اجرای تکنیکهای آن در کسب و کار خود داشتید می توانید در بخش نظرات همین صفحه مطرح کنید. کلیه سوالات و مشکلات آموزشی شما پاسخ داده می شوند.

برای به دست آوردن پول مشتری، در ابتدا نیاز دارید تا آنها محتوای شما را ببینند.یکی از بزرگترین راه هایی که اکثر شرکتها برای جلب بازدیدکنندگان به محتوای وبسایت آنها استفاده می کنند بهینه سازی موتورهای جست و جو می باشد.این یک امر حیاتی و در عین حال ساده است، راهی که کپی رایترها می توانند به کمک رتبه بالاتر صفحات خود در رقابت به آن دست یابند.

در این ویدئو، مدرس در مورد اهمیت محتوای جدید برای رتبه بندی صفحات گوگل صحبت کرده و مثالهایی از چگونگی ایجاد تبلیغات محتوایی جدید بر پایه محتوای قبلی خود ارائه می دهد.

راهنمای دانلود

جهت دانلود بهتر و سریع تر فایلها می توانید:
۱- روی گزینه دانلود راست کلیک کرده، لینک مربوطه را کپی نموده و سپس با استفاده از نرم افزار دانلود منیجر (IDM) دانلود خود را انجام دهید.
۲- پلاگین دانلود منیجر (IDM) را بر روی مرورگر خود نصب کنید تا با کلیک روی گزینه دانلود، فایل مربوطه به طور خودکار در دانلود منیجر دانلود شود.

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *