گرامر و دستور زبان

این دوره "پشتیبانی آموزشی مادام العمر" دارد. هر گونه سوال و مشکلی در فهم محتوای دوره و یا در اجرای تکنیکهای آن در کسب و کار خود داشتید می توانید در بخش نظرات همین صفحه مطرح کنید. کلیه سوالات و مشکلات آموزشی شما پاسخ داده می شوند.

در دنیای ایموجوی ها، آگاهی آن نوع صحیح کلماتی که در متن تبلیغاتی خود استفاده می کنید هیچ گاه اینقدر مهم نبوده است. در این ویدئو، بر اهمیت استفاده از نگارش و دستور زبان صحیح تاکید شده و راهکارهایی برای اثربخش تر کردن متن تبلیغاتی خود بر اساس تناسبات برند مطرح شده است.

راهنمای دانلود

جهت دانلود بهتر و سریع تر فایلها می توانید:
۱- روی گزینه دانلود راست کلیک کرده، لینک مربوطه را کپی نموده و سپس با استفاده از نرم افزار دانلود منیجر (IDM) دانلود خود را انجام دهید.
۲- پلاگین دانلود منیجر (IDM) را بر روی مرورگر خود نصب کنید تا با کلیک روی گزینه دانلود، فایل مربوطه به طور خودکار در دانلود منیجر دانلود شود.

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

  1. mhmdhidry

    سلام
    ترجمه های انجام شده در بسیاری از موارد تحت الفظی انجام شده و درست مفهوم را نمی رساند

    • سلام به شما.در دیالوگ فیلمها گاهاً از اصطلاحات عامیانه انگلیسی استفاده شده که مجبور میشدیم معادل مفهومیش رو به فارسی بنویسیم.اما تمام دوره های ما پشتیبانی آموزشی مادام العمر داره.یعنی شما هر قسمت هر جلسه از هر دوره رو که متوجه نشده باشیدمی تونید بپرسید و ما موظفیم که راهنماییتون کنیم.حتی بعضاً ممکنه در اجرای تکنیک های دوره ها در کسب و کارتون به مشکل بر خورد کنید که باز ما تعهد داریم به شما کمک کنیم.