با کد تخفیف gdma25 این دوره را در اولین خرید خود با 25% تخفیف دانلود کنید!

وقفه های دیجیتال (منظور تغییراتیست که در تکنولوژیهای جدید دیجیتال و بیزینس مدلهای دیجیتال روی ارزش پیشنهادی کسب و کارها تاثیر می گذارد) هر کسب و کاری را با تغییر مواجه می کند. تنها یک دهه پیش, صنعت اتوموبیل با بازیگرانی نظیر جنرال موتورز,‌فورد و تویوتا تغریف می شد.اما امروزه این شرکتها با رقیبان تازه واردی نظیر اوبر و لیفت (تاکسیرانی اینترنتی) که خدمات حمل و نقل و نه خودرو می فروشند. رقابت می کنند.

پویایی های مشابهی در صنعت خرده فروشی, بانک داری,‌ آموزش و حتی ساختمان سازی وجود دارد. این دوره آموزشی بررسی می کند که چطور دیجیتالی سازی فرصتها و تهدیدهای پیش روی شرکتها را شکل می دهد و چگونه شما می توانید قدرت دیجیتالی سازی را برای برنده شده خود به کار گرفته و مهار کنید.

در این دوره آموزشی با Anil Gupta و Haiyan Wang همراه شوید تا بیاموزید چطور استراتژی دیجیتال خود را طراحی و توسعه دهید.در این دوره درخواهید یافت چطور هوش مصنوعی را مهار کرده, از پلتفرمهای جدید برای ضربه به رقبا استفاده کرده و محصولات, خدمات و سایر المان های زنجیره تامین نظیر طراحی, توسعه, تامین منانع, تولید و توزیع را دیجیتالی کنید.دارای زیرنویس فارسیاین مطلب برای شما مفید بود؟

شما امتیاز دهید

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد رای: 2

اولین رای را شما بدهید!

متاسفیم که این مطلب برای شما مفید نبود

به بهبود این مطلب کمک کنید

به ما بگویید چطور این مطلب را بهبود دهیم؟